Kalite Politikamız

Türklift Asansör olarak montajını ve servisini yaptığımız asansörler ve ürettiğimiz ürünlerde; müşteri ihtiyaç ve beklentilerini esas alarak uluslararası standart ve yönetmeliklere uygun mal ve hizmetlerimizi sürekli iyileştirmek, kaynaklarımızı etkin ve verimli kılmak temel gayemizdir.

Türklift Asansör faaliyet alanları; asansör kabinleri ve süspansiyonları; tam otomatik kapılar, panolar ve şaseler; buton imalatları ve tüm asansör parçalarının satışıdır.

Hedefimiz, müşterilerimize her zaman en iyi kalitede ve fiyatta hizmet vermek, bu yolla farkımızı ortaya koymaktır.

fabrika-hkm1

Vizyon

Yeni ekonomik düzenin gerektirdiği en etkin çözümleri üreterek başarılı projeler gerçekleştirmek, edindiğimiz deneyimleri teknolojik gelişmişlik ile birleştirerek sevdiklerinizi güven ve huzurla size ulaştırmanın mutluluğu vazgeçilmez hedefimizdir.

Misyon

Tüketiciyi doğru anlayıp, beklentilerine yanıt vererek hayatlarına değer katan, sunduğu ürün ve hizmet ağıyla yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayan, güvenilir ve asansör deyince akla ilk gelen firma olmak.

turklift-hkm2
TURKLIFT ASANSÖR

DEĞERLERİMİZ

turklift-fabrika5

Geçmişten bugüne güler yüzlü hizmetimizi, etik değerlere bağlı kalıp, bilimin ve güncel teknolojinin sınırlarını zorlayarak sürdürmekteyiz. Bütün bunlara eklenen tecrübemiz sayesinde müşterilerimize maksimum memnuniyet sunmaktayız. Eğitimli kadromuzun, tecrübemizin ve teknik üstünlüklerimizin bizi başarıya götüren en önemli faktörler olduğunun farkındayız.

Türklift Asansör ailesi olarak çalışanlarımızın yeteneklerini en doğru biçimde işlerine yansıtmalarını verdiğimiz eğitimlerle düzenli olarak sağlıyor, onları bu ve benzer  konularda destekliyoruz.

Böylelikle eğitilen personelimizin özgüveni tam, bilgisi ise hep taze kalıyor. Ayrıca çalışanlarımıza, kariyer hedeflerine ulaşmaları için gerekli liderlik özellikleri kazandırıyor; çeşitli seminer, fuar ve saha çalışmaları ile kazanacakları sorumluluklara hazırlıyoruz.