ÜRETİM

TURKLIFT ASANSÖR

FABRİKAMIZDAN GÖRÜNTÜLER

Son teknoloji makinalarımızla tamamını kendi fabrikamızda ürettiğimiz ürünlerimizle hizmetinizdeyiz…

Türklift Asansör ; 10.000 m² alanda üretim yapan fabrikasıyla, sektörde uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanları; asansör kabinleri ve süspansiyonları; tam otomatik kapılar, panolar ve şaseler; buton imalatları ve tüm asansör parçalarının satışıdır.
Bunun yanı sıra asansör montajı da yapan Türklift Asansör,  yoğun olarak yurtiçi ve yurtdışı toplu konut projeleri ile ilgilenmektedir. Komple paket asansör çeşitlerini kendisi temin etmekte, satışını gerçekleştirmekte ve montajlarını yapmaktadır. Türkiye’de devlete ait büyük bir konut projesi olan ‘’TOKI’’ konutlarının paket asansörlerini temin edip, aynı zamanda montajını da kendisi yapmaktadır. Yurtdışı satış ve montajlarıyla da, dünyada markalaşma yolunda hızla ilerlemektedir. Türklift Asansör ‘ün iş birliği yaptığı ülkeler arasında başta İran ve Irak olmak üzere bir çok Orta Doğu ülkesi, bunu yanısıra Uzak Doğu, Türk Cumhuriyetleri , Balkan ve Avrupa ülkeleri de yer almaktadır.

Türklift Asansör olarak hedefimiz, müşterilerimize her zaman en iyi kalitede ve fiyatta hizmet vermek, bu yolla farkımızı ortaya koymaktır.